Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Strefa architekta

Witamy w strefie architekta ELMAX-lighting!

 

Oferujemy profesjonalne doradztwo, służymy wsparciem projektowym i tworzymy skrojone na miarę oferty. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i inwestycyjnego zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

 

 

Co nas wyróżnia?


 

Wywodzimy się z branży elektrotechnicznej, dzięki czemu mamy niezbędną wiedzę techniczną, która zapewnia najlepszą obsługę nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy także koneserami dobrego wzornictwa i oświetlenia, które jest niezbędną częścią sztuki projektowania i architektury. Jesteśmy także jedynym w regionie salonie oferującym kompleksową obsługę:

 

  • posiadamy własne zaplecze logistyczne, transportowe i warsztatowe, a także własną hurtownię elektryczną i dział wykonawstwa
  • fachowo projektujemy oświetlenie dostosowane do norm i wymogów danej inwestycji, oferujemy możliwość dojazdu do klienta 
  • oferujemy pełen przekrój asortymentu od lamp dekoracyjne po techniczne i specjalistyczne, przeznaczone do wnętrz i na zewnątrz budynku
  • jesteśmy dystrybutorem bezpośrednim polskich i zagranicznych producentów
  • naszą ofertę uzupełniają profesjonalne systemy sterowania światłem, osprzęt zasilający, nowoczesne źródła światła, osprzęt elektryczny i elektrotechnika
  • jesteśmy kreatywni, kochamy dobry design, śledzimy trendy i poszerzamy swoją ofertę na cyklicznych szkoleniach technicznych

 

 

Salon stacjonarny


 

Obecnie nasz salon to około 100 m2 ekspozycji starannie wybranych lamp producentów polskich, włoskich, hiszpańskich, a także angielskich i amerykańskich i innych. Prezentujemy między innymi produkty takich ikon wzornictwa jak Artemide, Vibia, Estiluz, Marset, Fabbian, Studio Italia Design, a także polskich topowych marek: Aquaform, Chors, Kaspa, Cleoni, LUG i wielu, wielu innych.

 

Nasze biuro projektowo-techniczne przygotowuje oferty oświetlenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu każdego obiektu i wnętrza. Dzięki szerokiej ofercie lamp i opraw, każde pomieszczenie możemy wyposażyć w wiele scen świetlnych, zmienić jego charakter, wzbogacić kolorystykę lub zaakcentować elementy wyposażenia.

 

 

Oferujemy także możliwość przeprowadzenia prób oświetleniowych we wnętrzach i na zewnątrz, mamy za sobą wiele wykonanych iluminacji elewacji, ogrodów, sklepów, salonów, kaplic i budynków publicznych.


 

Sklep internetowy


 

W naszym sklepie online prezentujemy wybrane lampy wyselekcjonowanych producentów. Od czasu jego powstania w 2014 roku obsłużyliśmy wielu klientów na terenie całego kraju i jesteśmy dumni z wielu wspaniałych projektów w ciekawych lokalizacjach. Galerię wybranych realizacji znajdą Państwo tutaj.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w razie jakichkolwiek pytań nasi doradcy są do Państwa usług.

 

 

Współpraca


 

Od lat współpracujemy z architektami, biurami projektowymi, firmami i osobami indywidualnymi zajmującymi się aranżacją wnętrz i ogrodów. Oferujemy dogodne warunki współpracy, jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Wśród naszych klientów są projektanci posiadający imponujące portfolia imponujących i prestiżowych realizacji, których sprawnie obsługujemy, którym doradzamy i służymy całym naszym zapleczem, branżowym know how, i oczywiście sprawną obsługą sprzedażową.

 

Nawiązując współpracę mogą Państwo także liczyć na:

 

  • atrakcyjne i uczciwe ceny
  • przyjazny system płatności
  • doradztwo i wsparcie techniczne
  • próby świetlne i iluminacje
  • bezpłatną dostawę towaru
  • obsługę logistyczną dostaw
  • usługi specjalne ( montaż, naprawa itp.)
  • możliwość zamówienia lampy wg indywidualnego projektu
  • szkolenia produktowe i techniczne
  • zdobycie nowych klientów

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Barbara Knap-Żywicka

telefon:  602-181-404

e-mail:  basia@elmax-lighting.pl

 

Nasze marki


 

Polecamy marki znane i doceniane przez architektów na całym świecie i nieustannie poszerzamy naszą ofertę. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy:

 

 

pixel