Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O salonie

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów w 2012 roku otworzyliśmy profesjonalny salon oświetlenia. Nasze doświadczenie w tej branży jest jednak znacznie bogatsze, zarówno na rynku inwestycyjnym jak i w obsłudze klientów indywidualnych. Dzięki rozbudowie siedziby Firmy powstał salon wyjątkowy pod względem jakości obsługi, elastyczności działania i doboru asortymentu. Oferujemy każdego rodzaju oświetlenie, na które składają się lampy architektoniczne, dekoracyjne i techniczne wraz z osprzętem do zasilania i systemami sterowania. Oferujemy również lampy zewnętrzne wszystkich typów.


Co nas wyróżnia?

 

• szerokie zaplecze techniczne (hurtownia elektryczna, warsztat, logistyka, transport)
• profesjonalne doradztwo, możliwość dojazdu do klienta
• fachowe projekty techniczne dla inwestycji dostosowane do aktualnych przepisów i norm
• szeroki wybór lamp oraz profesjonalnych systemów sterowania światłem, osprzęt zasilający, nowoczesne źródła światła
• bogata ekspozycja
• elastyczność, kreatywność i przyjazna obsługa

Nasze biuro projektowo-techniczne przygotowuje oferty oświetlenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu każdego obiektu i wnętrza. Bogaty i zróżnicowany wybór, jak również wiedza techniczna i długoletnie doświadczenie naszego zespołu, sprawią że projekt meblowania światłem będzie dla państwa czystą przyjemnością! Dzięki szerokiej ofercie lamp i opraw, każde pomieszczenie możemy wyposażyć w wiele scen świetlnych, zmienić jego charakter, wzbogacić kolorystykę lub zaakcentować elementy wyposażenia.

Jesteśmy specjalistami i w profesjonalny sposób wykorzystujemy teorię i zdobyte doświadczenie.

Jeśli planują Państwo aranżację nowego wnętrza lub chcą odmienić jego aktualny design, proponujemy spotkanie z naszym doradcą, z którego pomocą wybiorą Państwo lampy w najlepszym stylu i odpowiedniej cenie.

 

pixel