Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

STROPOWE/PLAFONIERY

( ilość produktów: 20 )

Lampy stropowe, plafony

 

Lampy stropowe

Lampa stojąca, kinkiety, lampy stropowe, a może żyrandol? Oświetlenie dziecięcego pokoju może spędzić sen z powiek niejednemu rodzicowi. Z jednej strony jest to spory wydatek, z drugiej – wyzwanie w kwestii bezpieczeństwa i estetyki pomieszczenia. A jak wiadomo, nasze pociechy są szczególnie wymagające i mają swoje wcale niemałe potrzeby.
 
Musisz zatem zadbać nie o jeden rodzaj oświetlenia, a o dwa: ogólne i miejscowe. Doskonale tutaj sprawdzą się lampy stropowe, które wpuszcza się w sufit. Rozwiązanie to jest o tyle wygodne, że zamontować w ten sposób można szereg lamp halogenowych lub LED-owych, których strumień światła kieruje się w dowolną stronę, np. w miejsce, w którym maluchy się bawią.
 
Jeżeli dzieciaki są małe, lepiej zrezygnować z lamp stojących – ze względu na ryzyko przewrócenia. Na pewno przyda się jednak mała lampka do postawienia na nocnej szafce bądź kolorowy kinkiet nad łóżkiem dający lekko przyćmione światło, przy którym można zasnąć. Ciekawym rozwiązaniem są także lampki nawigacyjne, które wkłada się bezpośrednio do kontaktu przy łóżku dziecka. Wyposażone w akumulatorki, po wyjęcia z kontaktu pełnią funkcję latarki oświetlającej drogę do łazienki.
pixel