Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PRZYSCHODOWE

( ilość produktów: 9 )

PRZYSCHODOWE

Projektowanie domu jednorodzinnego sprawia, że musimy pomyśleć o wszystkich szczegółach. Wiąże się ono także z wyborem różnych form oświetlenia. Jednym z nich jest oświetlenie przy schodach. Oczywiście możemy postawić na jedno główne oświetlenie górne, jednak rozwiązań znajdziemy o wiele więcej. Jednym z nich są lampy przyschodowe, które świecą bezpośrednio na stopnie. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, ponieważ zdecydowanie podnoszą bezpieczeństwo i komfort życia.

Nowoczesne oświetlenie LED

Oświetlenie ledowe sprawia, że oprawy przyschodowe się nie nagrzewają, a więc mogą świecić przez długi czas. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które muszą pokonywać schody nocą, nie chcąc budzić przy tym pozostałych domowników, włączając główne oświetlenie. Jeżeli chcemy iść stopień wyżej, można również zastosować czujnik z fotokomórką, dzięki której schody będą oświetlone tylko wtedy, kiedy będziemy mieli zamiar na nie wejść.

Nowoczesne oświetlenie przyschodowe

Oświetlenie schodów zapewnia bezpieczeństwo podczas poruszania się w ciągu komunikacyjnym. Odpowiednio dobrane będzie również dopełnieniem aranżacji wnętrz.

pixel