Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oświetlenie zewnętrzne

( ilość produktów: 473 )

!@=

  • 1 Lampy zewnętrzne
Decyzja o zakupie lamp zewnętrznych zawsze sprawia nieco więcej kłopotu, niż planowanie oświetlenia wewnątrz domu czy mieszkania. Tym bardziej, jeżeli dysponujemy sporym tarasem. Wybór jest duży, jednak w większości przypadków najbardziej użyteczne pozostają najpopularniejsze rozwiązania, o których mowa poniżej.
 
Lampy solarne
 
Są zdecydowanie najbardziej oszczędne, aczkolwiek na pewno nie dają najjaśniejszego światła. Sprzyjają natomiast budowaniu przyjemnego klimatu podczas wieczornego wypoczynku.
 
Lampy zewnętrzne do markiz
 
Jeżeli nasz taras jest zadaszony markizą, warto zadbać o jej właściwe oświetlenie, np. poprzez zamontowanie odpowiedniej listwy LED.
 
Lampki schodowe
 
Oświetlenie punktowe zlokalizowane na poszczególnych stopniach schodów przyda się, jeżeli jest możliwość wejścia na taras od strony ogrodu. W tym wypadku możemy zamontować panele LED w środkowej części schodów lub też po ich bokach. Na podobnej zasadzie podświetlić można poręcz, o ile takową posiadamy.
 
Ozdobne lampiony
 
Nie tyle dające światło, co stanowiące element dekoracyjny i tworzące nastrój podczas spotkań z rodziną czy znajomymi. Można je postawić lub zawiesić niemalże wszędzie, a dostępne są w różnych kolorach i kształtach.
pixel