Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oświetlenie wewnętrzne

( ilość produktów: 3541 )

!@=

  • 1 Lampy wewnętrzne

Większość z nas uwielbia przebywać w pomieszczeniach, które są doskonale oświetlone – stosownie do potrzeb i atmosfery danego miejsca. Jeżeli chodzi o zastosowanie domowe, lampy wewnętrzne typu LED są świetnym sposobem na to, by osiągnąć optymalny poziom użyteczności, designu i nastroju zarówno w salonie, jak i w kuchni czy w gabinecie. Nie tylko bowiem nie męczą naszego wzroku, ale też są wyjątkowo wydajne i dają światło, przy którym można równie dobrze pracować, co wypoczywać.

Technologia LED tak naprawdę rozwinęła się na szeroką skalę dopiero na przestrzeni kilku ostatnich lat. Przekształciła się z drogiej fanaberii dostępnej tylko zamożnej części społeczeństwa w produkt, który jest stosowany niemalże wszędzie – w mieszkaniach, ogrodach, biurach… LED-y podświetlają ekrany naszych komputerów i telewizorów, praktycznie bez nagrzewania wytwarzając zarówno ciepłe, jak i chłodne światło. I mimo, iż nadal kosztują relatywnie więcej od swoich odpowiedników, mają nad nimi ogromną przewagą użytecznościową.
 
Przede wszystkim, lampy wewnętrzne i zewnętrzne typu LED zachwycają swoją żywotnością. Większość takich żarówek do domowego użytku ma określony czas działania na poziomie około 50 tysięcy godzin, co w przeliczeniu na większą jednostkę czasu, daje ponad 20 lat codziennego użycia! Tak więc mimo, iż na wstępie zapłacić trzeba nieco więcej – na pewno nie będziemy musieli martwić się ich wymianą przez długie lata.
 
Warto też zaznaczyć, że tego rodzaju oświetlenie jest niesamowicie wydajne, bo wykorzystując bardzo niewielką ilość energii, daje mnóstwo światła, wystarczającego do pracy, zabawy czy czytania. Poza tym, lampy takie nie potrzebują czasu na rozgrzanie i od razu po włączeniu zaczynają świecić pełnym blaskiem.
 
Najczęściej wybierane na polskim rynku LED-owe lampy wewnętrzne to modele biurowe, lampki do czytania (do postawienia na nocnej szafce) oraz ostatni hit – lampa do zawieszenia na suficie z możliwością regulacji nie tylko natężenia światła, ale też jego barwy. Gdy więc układamy w pokoju puzzle, możemy włączyć neutralne światło białe, oglądając telewizję – ściemnić je do minimum, a podczas spotkania ze znajomymi – przełączyć na miłą dla oka ciepłą, żółtą barwę. Modne i praktyczne jest również punktowe oświetlenie poszczególnych stopni schodów, poręczy oraz wnętrz szafek i schowków.

pixel