Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

LATARNIE I OPRAWY STOJĄCE

( ilość produktów: 199 )

Latarnie i lampy stojące

Latarnie na ogród

Masz spory ogród i chcesz wprowadzić do niego nieco klimatycznego nastroju? Potrzebujesz rozwiązania, które pomoże ci oświetlić biegnące wzdłuż domu chodniczki i ścieżki? A może Twoje oczko wodne lub altana wymagają należytej ekspozycji? Jeżeli tak, to warto rozważyć montaż latarni ogrodowych. A wybierać można z szeregu dostępnych opcji.
 
Latarnie pełnią wielorakie funkcje – zarówno praktyczne, jak i typowo estetyczne. Najczęściej montowane są przy wejściach na teren posesji i na podjazdach, ale niejednokrotnie stanowią też doskonały element dekoracyjny obok ogrodowej ławy czy też w okolicach pergoli. Ciepłe światło latarni może też wypełniać przestrzeń większej altany.
 
Latarnie kojarzą się nam przede wszystkim z wysokimi lampami stojącymi, jednak są i niższe modele, które szeregowo ustawić można wzdłuż chodnika lub płotu – zaznaczając światłem granice naszej posesji i drogę do drzwi wejściowych. Oczywiście na rynku istnieje wielu wariantów stylistycznych – od modeli stylizowanych na średniowieczne masywne latarnie do prostych i nowoczesnych rozwiązań, stanowiących dopełnienie minimalistycznie zaprojektowanego ogrodu.
pixel