Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ŚCIENNE

( ilość produktów: 1010 )

Lampy ścienne i kinkiety

1 Lampy ścienne  

Kinkiety lub inaczej lampy ścienne są bardzo często wykorzystywane w naszych mieszkaniach, ale nie jako oświetlenie główne, lecz wspomagające i dekoracyjne. Tworzą odpowiedni nastrój i stanowią dodatkowe źródło światła, gdy nie jest nam potrzebne silne oświetlenie do pracy czy nauki, a chcemy po prostu wypocząć.
 
Lampy ścienne w salonie włączamy najczęściej podczas wieczornych spotkań lub w czasie oglądania telewizji. W ciągach komunikacyjnych, jak korytarz czy przedpokój, kinkiety najczęściej są wystarczające, jeżeli chodzi o naświetlenie pomieszczenia. W łazience natomiast lampy typu LED dające białe światło są montowane obok lustra – czyli w miejscu, w którym się czeszemy, golimy i wykonujemy makijaż. W sypialni lampy ścienne przy łóżku lub nad nim mogą z powodzeniem zastąpić nocną lampkę, a dzięki zastosowaniu odpowiedniego klosza – otrzymamy delikatne i rozproszone światło, wystarczająco jednak mocne, by można było oddać się nocnej lekturze.
 
Lampy ścienne wykorzystywane są też często na zewnętrz domu w postaci kinkietów montowanych na elewacjach i podświetlających budynek. Sprawdzają się również w okolicach drzwi wejściowych (np. nad dzwonkiem) lub w pobliżu bram garażowych oraz na tarasach i balkonach.
pixel