Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miesiąc z marką AQFORM

 Z przyjemnością zapraszamy na kolejny z cyklu „Miesiąc z Marką” w naszym salonie. Tym razem prezentujemy polskiego producenta oświetlenia technicznego i dekoracyjnego – AQForm! Prezentujemy również ofertę specjalną na oprawy pod zamówienie, która potrwa do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy wyłącznie stanów magazynowych salonu Elmax-Lighting.

W czym specjalizuje się marka AQForm?

Marka AQForm powstała w 1992 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą Aquaform – specjalizując się w branży wykończenia wnętrz. Na przestrzeni lat firma skierowała się ku oświetleniu, stając się jednym z liderów w produkcji oświetlenia technicznego i dekoracyjnego na naszym rynku. Firma prowadzi również Laboratorium Światła AQForm oraz Centrum Badawczo Rozwojowe, które pozwala na kompleksową obsługę i dostarczanie produktów najwyższej jakości.  

Co nowego w naszym salonie oświetlenia?

W naszym salonie ujrzycie produkty, które z łatwością dopasujecie do nowoczesnych wnętrz. Zaprojektowane z dbałością o detale, designerskie i minimalistyczne kształty już niedługo mogą rozświetlić wasze pomieszczenia. Szukajcie zielonych etykiet, którymi oznaczamy produkty przeznaczone na Miesiące z Marką.

 

 

Oferta dla specjalistów – wyjątkowe oprawy na stanie magazynowym

Posiadamy również listę specjalistycznych opraw dedykowanych dla architektów. W korzystnych cenach można zaproponować klientom niebanalne rozwiązania z zakresu oświetlenia z kolekcji Mixline oraz Set Tru. Zapytaj naszych doradców o dostępne warianty na stanie magazynowym i prostym krokiem wprowadź je w projekty dla klienta!

 

'); fbq('track', 'PageView'); pixel