Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ELSTEAD

( ilość produktów: 375 )

!@=

Elstead Lighting to brytyjska firma, specjalizująca się w produkcji oświetlenia dekoracyjnego. Marka Elstead oferuje szeroką gamę opraw oświetleniowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Charakterystyczne, bogate, klasyczne wzornictwo powstaje z połączenia tradycyjnego rzemiosła w produkcji lamp z nowoczesną technologią maszyn CNC. Wykorzystywane są także tradycyjne metody spawalnicze oraz techniki patynowania pielęgnowane i udoskonalane przez dziesięciolecia.

 

W ofercie Elstead znajdą Państwo lampy wiszące, sufitowe, ścienne, oprawy stojące i kinkiety łazienkowe. Oświetlenie ogrodowe stanowią głównie latarnie w formie wiszącej, ściennej i stojącej. Na uwagę zasługuje jakość wykonania wszystkich produktów, znakomite formy oraz bogaty wzornik wykończeń. Znajdują się w nim między innymi kolory: antyczny mosiądz, chrom, nikiel, mosiądz, a także różne rodzaje patynowania i postarzania powierzchni. 

 

Lampy marki Elstead to produkty, dzięki którym każde wnętrze nabiera charakteru  luksusowej rezydencji w angielskim stylu.

pixel