Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Realizacja Villa 9a

Realizacja Elmax-Lighting w Zakopanem Oświetlenie pochodzące z Elmax-Lighting można zobaczyć w różnych zakątkach Polski. Tym razem prezentujemy realizacje z Zakopanego. Villa 9a to przestronny dom przeznaczony na wynajem dla turystów.

Budynek o powierzchni 300 m2, łączy ze sobą tradycje góralskiej architektury oraz nowoczesne rozwiązania designu. Nasz salon oświetlenia pomógł skompletować oświetlenie do całej realizacji, przy współpracy z właścicielami obiektu.

W oświetleniu zewnętrznym, które podkreśla również walory przyrodnicze, zastosowano między innymi produkty marki Norlys. Natomiast we wnętrzu nie zabrakło oświetlenia AQForm, czy profili liniowych KLUŚ. Dzięki wspólnej pracy z właścicielami przygotowaliśmy pasujące do siebie, zgodne stylistycznie oświetlenie w całym budynku.

Wszystkich pragnących odpoczynku w górskim otoczeniu gorąco zapraszamy. Przygotowane oświetlenie zostało zainstalowane w pomieszczeniach spełniające różne funkcje: strefy SPA, pokoi gościnnych, pomieszczeń kuchennych i łazienek.  Dziękujemy za udostępnienie zdjęć www.villa9a.pl.

pixel