Lampa wewnętrzna, wisząca Orlicki Asta I

Lampa wewnętrzna, wisząca Asta I marki Orlicki. Oprawa jest rekomendowana do zastosowań we wnętrzach o współczesnej stylistyce i minimalistycznym wykończeniu.

Wykończenie w kolorze chromu nadaje całej oprawie nowoczesnego charaktery. Smukły i delikatny kształt dodatkowo podkreślają minimalizm lampy Asta. Wszystkie te cechy stanowią wyróżnienie spośród opraw.

Lampa doskonale prezentuje się jako pojedynczy zwis oraz jako kombinacja kilku opraw.

Wysokość zwisu oprawy jest regulowana, co umożliwia dostosowanie lampy wedle indywidualnych potrzeb użytkownika

Wymiary oprawy:

wysokość: 660mm

wysokość całkowita: 1200mm

szerokość: 32mm

Podana cena dotyczy pojedynczej sztuki wyprzedawanej z ekspozycji naszego salonu stacjonarnego.

Nowość
Polecany
Przecena
184.50 / 1szt.
Oszczędzasz 67% (375,49 zł).
In stock
Barwa światła3000K
Ilość źródeł światła1
KolorChrom
Moc3 W
Napięcie230 V
Źródło światłaLED
Wymagana ilość sztuk
w magazynie
Dostępną ilość sztuk tego produktu sprawdzamy na zamówienie.
Podaj swój adres e-mail. Wyślemy informację na temat dostępności oraz terminów.
E-mail
status_icon
Produkt na zamówienie
Wysyłka w 7 dni
Koszt od 0,00 zł

e-mail

Zapytaj o rabat

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel