Jeśli masz pytania odnośnie naszego asortymentu skontaktuj się z naszym doradcą: 607 660 661
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oświetlenie Steinel i Paulmann dostępne w naszym salonie

Firmy Steinel i Paulmann oferują nowoczesne i inteligentne rozwiązania dla domów i obiektów komercyjnych. Dzięki czujnikom oraz wytrzymałym oprawom ogrodowym – można skomponować oświetlenie zewnętrzne wysokiej jakości. Zaawansowane technologicznie oprawy oświetleniowe pozwalają nie tylko  podnosić komfort użytkowania, ale również oszczędzać energię elektryczną.  

Steinel i Paulmann w ofercie naszego salonu

W sklepie elmax-lighting.pl znalazła się polecana oferta zewnętrznych opraw oświetleniowych. Dzięki nim z łatwością można skomponować oświetlenie do ogrodu czy oświetlenie ścieżek i tarasu. Inteligentne rozwiązania pozwolą dopasować z łatwością najlepsze rozwiązania. Możliwość zdalnego sterowania stanie się nie tylko miłym dodatkiem – ale również przydatną funkcją w zabezpieczeniu domu.  

Czujniki ruchu i obecności firmy Steinel

Firma Steinel wprowadza innowacje na rynku opraw oświetleniowych. Dążenie producenta do innowacyjności pozwoliło na rozwinięcie oświetlenia z czujnikami. Firma stosuje między innymi czujniki wysokich częstotliwości umożliwiających wykrywać ludzi przez przeszkody na swojej drodze. Połączenie technologii LED z czujnikami pozwala na zmaksymalizowanie oszczędności energii. Jednocześnie ich oprawy doskonale komponują się w projektowanie domów typu smart, zdalne sterowanie urządzeniami, czy monitoring ogrodów i tarasów.

Oświetlenie ogrodowe Paulmann – doskonałe do skomponowania ścieżek

Oświetlenie Paulmann to design i funkcjonalność również w ogrodzie. Marka doskonale wpisuje się w trend outside living, tworząc stylową przestrzeń skomponowaną do otoczenia i odpowiednio zaaranżowanego domu.

Polecane

pixel